Menu Close
WS Budownictwo

WS Budownictwo

to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania i kompleksowego wykańczania mieszkań, apartamentów, domów, biur czy lokali usługowych.

Co oferuje?

· szeroki wachlarz gotowych rozwiązań, mnóstwo kreatywnych pomysłów oraz optymizmu
· własnych wyspecjalizowanych fachowców, którzy dbają o jakość wykonywanych usług, a także ich terminowość
· kompleksową obsługę inwestycji od projektu po oddanie gotowego lokalu

Co oferuje
Dlaczego warto skorzystać pakiet wykończenia

Dlaczego warto skorzystać?

Pakiet wykończenia to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną oszczędzić swój czas, nerwy i nieprzewidziane wydatki, jakie wiążą się z wykańczaniem mieszkania. Skorzystaj z dostępnych pakietów i odbierz klucze do gotowego mieszkania!

Kompleksowa realizacja od ewentualnych zmian w układzie funkcjonalnym, przez projekt i wizualizację pomieszczeń, dobór materiałów wraz z ich zakupem i transportem, prace remontowo-budowlane oraz nadzór.

Pakiet Srebrny

Oferta szyta na miarę potrzeb klientów posiadających ograniczony budżet lub kupujących lokal pod inwestycję. Zachowując najwyższy standard wykończenia otrzymujesz atrakcyjną cenę i gotowe rozwiązania. Cena pakietu obejmuje projekt z wizualizacją łazienki, robociznę wraz z zakupem i transportem materiałów.

Pakiet Srebrny
Pakiet Złoty

Pakiet Złoty

Oferta stworzona dla osób oczekujących od wykończenia najwyższej jakości materiałów oraz profesjonalnego wykonania. Jest idealnym połączeniem wysokiego standardu i atrakcyjnej ceny, która obejmuje projekt z wizualizacją łazienki i dodatkowego wybranego pomieszczenia, robociznę wraz z zakupem i transportem materiałów.

Reset password

Enter your email address and we will send you a link to change your password.

Powered by Estatik