Menu Close
OKOLICA

Najważniejsze informacje o inwestycji

Inwestycja powstaje na rogu ulic Senatorskiej oraz Dębowej. To zaledwie kilkaset metrów od tętniącej życiem Piotrowskiej – ścisłego Centrum Łodzi. Bez trudu znajdziesz tu liczne ośrodki kultury, restauracje, sklepy czy centra sportowe – wszystko czego możesz oczekiwać od miasta.

Bliska odległość parku Reymonta i placówek edukacyjnych dla dzieci w każdym wieku, wyróżniają tę przestrzeń na mapie inwestycji mieszkaniowych w Łodzi. Funkcjonalna architektura i wysoki standard wykończenia sprawią, że odnajdziesz w Apartamentach Dębowa swój codzienny komfort.

Inwestycja jest realizowana ze środków własnych. Brak kredytu deweloperskiego zwiększa bezpieczeństwo zakupu.
  • Każde ze 134 mieszkań posiada dostęp do balkonu lub tarasu.
  • Dodatkowym atutem budynku jest dostęp do hali garażowej z odpowiednią ilością miejsc do parkowania dla każdego nabywcy.
  • Planowane zakończenie budowy – 2Q 2025.
  • Inwestycja posiada podłączenia do sieci miejskiej.
  • Finansowanie według harmonogramu wpłat zgodnego z postępem prac budowlanych.
Wizualizacja apartamentów Dębowa
STWORZONA DLA CIEBIE

Dla kogo jest ta
inwestycja?

Dla świeżo
upieczonych rodziców

Jeśli lubisz mieć wszystko na wyciągnięcie ręki, ale jednocześnie nie chcesz mieszkać przy hałaśliwej ulicy – ta inwestycja jest właśnie dla Ciebie. Jeśli cenisz sobie prywatność, bliskość parku, przedszkola, przychodnie oraz place zabaw, to niewiele jest nowych inwestycji w Łodzi, które tak dobrze łączą te atuty.

Szczęśliwa rodzina
Szczęśliwy freelancer

Dla młodych
i niezależnych

Jeśli rozglądasz się za tymczasową przystanią, którą w przyszłości może zechcesz wynajmować, to funkcjonalność i rozsądny metraż mieszkań będą dla Ciebie idealne i możesz być pewien, że w przyszłych latach niejedna osoba będzie chciała tu zamieszkać.

Dla ceniących komfort​

Części wspólne zaprojektowano w sposób umożliwiający właściwy komfort użytkowania, a odpowiedni dobór oświetlenia oraz marteriałów wykończeniowych sprawia, że przestrzeń nabiera charakteru.

Reset password

Enter your email address and we will send you a link to change your password.

Powered by Estatik